FOLKART INCITY FIRSATLARI İÇİN
FORMU DOLDURUN

DOĞANIN İÇİNDE

FOLKART INCITY, proje alanının %72’sini kaplayan yeşil alanları sayesinde şehrin içinde yaşarken doğayla da bütünleşebileceğiniz İzmir’deki tek proje. Kendine ait yemyeşil korusu ile FOLKART INCITY, binbir çeşit çiçek kokusunu evinizin içine getiriyor, size ve sevdiklerinize huzur dolu zamanlar vadediyor.

YILIN HER MEVSİMİ HAVUZ KEYFİ

Mevsim ister kış olsun ister yaz, FOLKART INCITY’de açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla evinizin konforunda havuz keyfini yaşayın. 260 m2 açık ve 127 m2 kapalı olmak üzere iki havuzun olduğu FOLKART INCITY’de, kapalı havuzun üst ve yan alanları açılarak yaz ve bahar aylarında açık havuza dönüştürülebiliyor.
EĞLENCENİN İÇİNDE
FOLKART INCITY’de kütüphaneden karaoke odasına, sinemadan satranç ve oyun odalarına herkese ve her zevke seslenen özel alanlarda eğlencenin içinde olacak, spor merkezleri ile formda kalacak, yürüyüş ve koru alanları sayesinde yeşile doyacaksınız.
SPORUN İÇİNDE
FOLKART INCITY’de spor yaşam biçiminiz oluyor. Açık/kapalı yüzme havuzları, saunası, vitamin barları, oyun parkları, tenis kortu, basketbol ve futbol sahasıyla FOLKART INCITY, sağlık dolu günleri hayatınıza dahil ediyor.

VAZİYET PLANI

SOSYAL DONATILAR